100 000 €
200 €/m²
Property 21328 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2990
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
148 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 13023
  • Kvadratura 1715 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
140 000 € 466 €/m²
  • Kod objekta 23278
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter