140 000 €
466 €/m²
Property 23278 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter