100 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 2990 photo 1
Property 2990 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 0,9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2985 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2990
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 13028
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 46180
  • Kvadratura 14086 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m

Prijava za Newsletter