95 000 € 67 000 €
236 €/m²
Property 20440 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 235 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 283 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m.

Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 30291
  • Kvadratura 2373 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
130 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32627
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
96 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 12557
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter