Prodaja - Zemljište 250 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Južna Agios Dimitrios
96 000 €
384 €/m²
Property 12557 photo 1
Property 12557 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Atici. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
135 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64218
  • Kvadratura 1102 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 46180
  • Kvadratura 14086 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
130 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32627
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 30291
  • Kvadratura 2373 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter