Prodaja - Zemljište 200 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Ano Liosia
80 000 €
400 €/m²
Property 5900 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 200 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2990
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 42874
  • Kvadratura 493 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m

Prijava za Newsletter