Prodaja - Zemljište 2373 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
120 000 €
50 €/m²
Property 30291 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2373 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 415 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 32436
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod objekta 6773
  • Kvadratura 431 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 2990
  • Kvadratura 2985 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
170 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 26933
  • Kvadratura 625 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter