Prodaja - Zemljište 32500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gazi Rodija
500 000 €
15 €/m²
Property 19868 photo 1
Property 19868 photo 2
Property 19868 photo 3
Property 19868 photo 4
Property 19868 photo 5
Property 19868 photo 6
Property 19868 photo 7
Property 19868 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 32500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 750 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
600 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 65816
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
475 000 € 320 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 12488
  • Kvadratura 1675 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 56387
  • Kvadratura 10884 m²
  • Udaljenost od mora 284 m
Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter