475 000 € 320 000 €
191 €/m²
Property 12488 photo 1
Property 12488 photo 2
Property 12488 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1675 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
600 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 44494
  • Kvadratura 2363 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m

Prijava za Newsletter