600 000 €
42 €/m²
Property 65816 photo 1
Property 65816 photo 2
Property 65816 photo 3
Property 65816 photo 4
Property 65816 photo 5
Property 65816 photo 6
Property 65816 photo 7
Property 65816 photo 8
Property 65816 photo 9
Property 65816 photo 10
Property 65816 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter