680 000 €
27 €/m²
Property 26886 photo 1
Property 26886 photo 2
Property 26886 photo 3
Property 26886 photo 4
Property 26886 photo 5
Property 26886 photo 6
Property 26886 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 25000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
620 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42251
  • Kvadratura 16903 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
765 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 37496
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 24670
  • Kvadratura 2021 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter