485 000 € 410 000 €
88 €/m²
Property 33319 photo 1
Property 33319 photo 2
Property 33319 photo 3
Property 33319 photo 4
Property 33319 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4616 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
450 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 38248
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m

Prijava za Newsletter