Prodaja - Zemljište 862 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion
500 000 €
580 €/m²
Property 50105 photo 1
Property 50105 photo 2
Property 50105 photo 3
Property 50105 photo 4
  • Kod objekta 50105
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 862 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Heraklion (Kritu)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 862 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
550 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 12564
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 5955
  • Kvadratura 10885 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
600 000 € 253 €/m²
  • Kod objekta 44494
  • Kvadratura 2363 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod objekta 32160
  • Kvadratura 1294 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter