747 000 € 640 000 €
26 €/m²
Property 63904 photo 1
Property 63904 photo 2
Property 63904 photo 3
Property 63904 photo 4
Property 63904 photo 5
Property 63904 photo 6
Property 63904 photo 7
Property 63904 photo 8
Property 63904 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 24000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 5500 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
694 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 4766
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 38960
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
860 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 20324
  • Kvadratura 13200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter