Prodaja - Zemljište 6000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
870 000 €
145 €/m²
Property 19477 photo 1
Property 19477 photo 2
Property 19477 photo 3
Property 19477 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
750 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 63483
  • Kvadratura 17439 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 6112
  • Kvadratura 28000 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter