1 180 000 €
128 €/m²
Property 33244 photo 1
Property 33244 photo 2
Property 33244 photo 3
Property 33244 photo 4
Property 33244 photo 5
Property 33244 photo 6
Property 33244 photo 7
Property 33244 photo 8
Property 33244 photo 9
Property 33244 photo 10
Property 33244 photo 11
Property 33244 photo 12
Property 33244 photo 13
Property 33244 photo 14
Property 33244 photo 15
Property 33244 photo 16
Property 33244 photo 17
Property 33244 photo 18
Property 33244 photo 19
Property 33244 photo 20
Property 33244 photo 21
Property 33244 photo 22
Property 33244 photo 23
Property 33244 photo 24
Property 33244 photo 25
Property 33244 photo 26
Property 33244 photo 27

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 21 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9150 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30606
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 47140
  • Kvadratura 47368 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 60580
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter