Prodaja - Zemljište 4160 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 000 000 €
240 €/m²
Property 21075 photo 1
Property 21075 photo 2
Property 21075 photo 3
Property 21075 photo 4
Property 21075 photo 5
Property 21075 photo 6
Property 21075 photo 7
Property 21075 photo 8
Property 21075 photo 9
Property 21075 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4160 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 43704
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
860 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 17952
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
870 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 19477
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m

Prijava za Newsletter