Prodaja - Zemljište 27750 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 100 000 €
39 €/m²
Property 33701 photo 1
Property 33701 photo 2
Property 33701 photo 3
Property 33701 photo 4
Property 33701 photo 5
Property 33701 photo 6
Property 33701 photo 7
Property 33701 photo 8
Property 33701 photo 9
Property 33701 photo 10
Property 33701 photo 11
Property 33701 photo 12
Property 33701 photo 13
Property 33701 photo 14
Property 33701 photo 15
Property 33701 photo 16
Property 33701 photo 17
Property 33701 photo 18
Property 33701 photo 19
Property 33701 photo 20
Property 33701 photo 21
Property 33701 photo 22
Property 33701 photo 23
Property 33701 photo 24
Property 33701 photo 25
Property 33701 photo 26
Property 33701 photo 27
Property 33701 photo 28
Property 33701 photo 29
Property 33701 photo 30
Property 33701 photo 31
Property 33701 photo 32

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27750 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 5000 kv.m.

Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
950 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 34020
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
900 000 € 391 €/m²
  • Kod objekta 9631
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter