Prodaja - Zemljište 1000 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
620 000 €
620 €/m²
Property 14346 photo 1
Property 14346 photo 2
Property 14346 photo 3
Property 14346 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
500 000 € 238 €/m²
  • Kod objekta 31278
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter