Prodaja - Zemljište 957 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
600 000 € 400 000 €
417 €/m²
Property 10436 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 957 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
557 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 13790
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter