Prodaja - Zemljište 424 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
190 000 €
448 €/m²
Property 43667 photo 1
Property 43667 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 240 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 424 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 152 kv.m.

Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 30693
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 173000 m

Prijava za Newsletter