Prodaja - Zemljište 280 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
59 000 €
210 €/m²
Property 13897 photo 1
Property 13897 photo 2
Property 13897 photo 3
Property 13897 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 280 kv.m. na Atici. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 5900
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 19002
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter