Prodaja - Zemljište 270 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
56 000 €
207 €/m²
Property 13481 photo 1
Property 13481 photo 2
Property 13481 photo 3
Property 13481 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 270 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
59 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 13897
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 7741
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 30173
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
60 000 €
  • Kod objekta 7784
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter