Prodaja - Zemljište 1000 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
65 000 €
65 €/m²
Property 35877 photo 1
Property 35877 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 €
  • Kod objekta 7784
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 46180
  • Kvadratura 14086 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 13403
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter