475 000 €
2500 €/m²
Property 13121 photo 1
Property 13121 photo 2
Property 13121 photo 3
Property 13121 photo 4
Property 13121 photo 5
Property 13121 photo 6
Property 13121 photo 7
Property 13121 photo 8
Property 13121 photo 9
Property 13121 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 190 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 37582
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter