440 000 € 425 000 €
2157 €/m²
Property 59060 photo 1
Property 59060 photo 2
Property 59060 photo 3
Property 59060 photo 4
Property 59060 photo 5
Property 59060 photo 6
Property 59060 photo 7
Property 59060 photo 8
Property 59060 photo 9
Property 59060 photo 10
Property 59060 photo 11
Property 59060 photo 12
Property 59060 photo 13
Property 59060 photo 14
Property 59060 photo 15
Property 59060 photo 16
Property 59060 photo 17
Property 59060 photo 18
Property 59060 photo 19
Property 59060 photo 20
Property 59060 photo 21
Property 59060 photo 22
Property 59060 photo 23
Property 59060 photo 24
Property 59060 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1998
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Soba za igru

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 197 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod objekta 18058
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter