400 000 €
2222 €/m²
Property 23302 photo 1
Property 23302 photo 2
Property 23302 photo 3
Property 23302 photo 4
Property 23302 photo 5
Property 23302 photo 6
Property 23302 photo 7
Property 23302 photo 8
Property 23302 photo 9
Property 23302 photo 10
Property 23302 photo 11
Property 23302 photo 12
Property 23302 photo 13
Property 23302 photo 14
Property 23302 photo 15
Property 23302 photo 16
Property 23302 photo 17
Property 23302 photo 18
Property 23302 photo 19
Property 23302 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od aerodroma: 79 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 180 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
460 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 26999
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter