500 000 €
1136 €/m²
Property 30072 photo 1
Property 30072 photo 2
Property 30072 photo 3
Property 30072 photo 4
Property 30072 photo 5
Property 30072 photo 6
Property 30072 photo 7
Property 30072 photo 8
Property 30072 photo 9
Property 30072 photo 10
Property 30072 photo 11
Property 30072 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 440 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje.

Za prodaju
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod objekta 30319
  • Kvadratura 244 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 7497
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter