490 000 €
1738 €/m²
Property 11385 photo 1
Property 11385 photo 2
Property 11385 photo 3
Property 11385 photo 4
Property 11385 photo 5
Property 11385 photo 6
Property 11385 photo 7
Property 11385 photo 8
Property 11385 photo 9
Property 11385 photo 10
Property 11385 photo 11
Property 11385 photo 12
Property 11385 photo 13
Property 11385 photo 14
Property 11385 photo 15
Property 11385 photo 16
Property 11385 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 21000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 282 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
500 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 14848
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 63482
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 37582
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 1864 €/m²
  • Kod objekta 64529
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter