Prodaja - Kuća 185 m² na Atici

Grčka Ēpeiros Prefektura Ioannina
420 000 €
2270 €/m²
Property 4279 photo 1
Property 4279 photo 2
Property 4279 photo 3
Property 4279 photo 4
Property 4279 photo 5
Property 4279 photo 6
Property 4279 photo 7
Property 4279 photo 8
Property 4279 photo 9
  • Kod objekta 4279
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 185 m²
  • Region Atika
  • Mesto Prefektura Ioannina (OMILjENO)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 185 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, roštilj.

Za prodaju
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62375
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 4739
  • Kvadratura 214 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter