650 000 €
5909 €/m²
Property 7727 photo 1
Property 7727 photo 2
Property 7727 photo 3
Property 7727 photo 4
Property 7727 photo 5
Property 7727 photo 6
Property 7727 photo 7
Property 7727 photo 8
Property 7727 photo 9
Property 7727 photo 10
Property 7727 photo 11
Property 7727 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 110 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter