420 000 €
4200 €/m²
Property 23169 photo 1
Property 23169 photo 2
Property 23169 photo 3
Property 23169 photo 4
Property 23169 photo 5
Property 23169 photo 6
Property 23169 photo 7

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 100 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, travnjak, roštilj.

Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 37582
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 14848
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter