Prodaja - Kuća 150 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
580 000 €
3867 €/m²
Property 37582 photo 1
Property 37582 photo 2
Property 37582 photo 3
Property 37582 photo 4
Property 37582 photo 5
Property 37582 photo 6
Property 37582 photo 7
Property 37582 photo 8
Property 37582 photo 9
Property 37582 photo 10
Property 37582 photo 11
Property 37582 photo 12
Property 37582 photo 13
Property 37582 photo 14
Property 37582 photo 15
Property 37582 photo 16
Property 37582 photo 17
  • Kod objekta 37582
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 4000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 150 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 63482
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter