580 000 €
2578 €/m²
Property 48778 photo 1
Property 48778 photo 2
Property 48778 photo 3
Property 48778 photo 4
Property 48778 photo 5
Property 48778 photo 6
Property 48778 photo 7
Property 48778 photo 8
Property 48778 photo 9
Property 48778 photo 10
Property 48778 photo 11
Property 48778 photo 12
Property 48778 photo 13
Property 48778 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2003
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 225 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, roštilj, grejanje.

Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter