Prodaja - Zemljište 6500 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
330 000 €
50 €/m²
Property 29659 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Atici.

Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod objekta 60861
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
318 000 € 963 €/m²
  • Kod objekta 14028
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter