Prodaja - Zemljište 8850 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok
350 000 €
39 €/m²
Property 23362 photo 1
Property 23362 photo 2
  • Kod objekta 23362
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 8850 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Istok (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8850 kv.m. na Atici.

Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
430 000 € 431 €/m²
  • Kod objekta 13792
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter