Prodaja - Zemljište 4870 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
400 000 €
82 €/m²
Property 13128 photo 1
Property 13128 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4870 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
400 000 € 496 €/m²
  • Kod objekta 56518
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
500 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 30296
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter