Prodaja - Mezoneta 220 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
650 000 €
2955 €/m²
Property 9975 photo 1
Property 9975 photo 2
Property 9975 photo 3
Property 9975 photo 4
Property 9975 photo 5
Property 9975 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 220 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61593
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter