660 000 €
7253 €/m²
Property 65142 photo 1
Property 65142 photo 2
Property 65142 photo 3
Property 65142 photo 4
Property 65142 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 91 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter