850 000 €
5903 €/m²
Property 64863 photo 1
Property 64863 photo 2
Property 64863 photo 3
Property 64863 photo 4
Property 64863 photo 5
Property 64863 photo 6
Property 64863 photo 7
Property 64863 photo 8
Property 64863 photo 9
Property 64863 photo 10
Property 64863 photo 11
Property 64863 photo 12
Property 64863 photo 13
Property 64863 photo 14
Property 64863 photo 15
Property 64863 photo 16
Property 64863 photo 17
Property 64863 photo 18
Property 64863 photo 19
Property 64863 photo 20
Property 64863 photo 21
Property 64863 photo 22
Property 64863 photo 23
Property 64863 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodajumezoneta od 144 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter