Prodaja - Zemljište 4005 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
450 000 €
112 €/m²
Property 31969 photo 1
Property 31969 photo 2
Property 31969 photo 3
Property 31969 photo 4
Property 31969 photo 5
Property 31969 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4005 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 21749
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40480
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
370 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 35177
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
400 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 3925
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 4100
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter