Prodaja - Zemljište 2522 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
430 000 €
170 €/m²
Property 44034 photo 1
Property 44034 photo 2
Property 44034 photo 3
Property 44034 photo 4
Property 44034 photo 5
Property 44034 photo 6
Property 44034 photo 7
Property 44034 photo 8
Property 44034 photo 9
Property 44034 photo 10
Property 44034 photo 11
Property 44034 photo 12
Property 44034 photo 13
Property 44034 photo 14
Property 44034 photo 15
Property 44034 photo 16
Property 44034 photo 17
Property 44034 photo 18
Property 44034 photo 19

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 37 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2522 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
500 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 9740
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
550 000 € 785 €/m²
  • Kod objekta 51327
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 65531
  • Kvadratura 5565 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29696
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45278
  • Kvadratura 14530 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 45420
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter