425 000 €
14 €/m²
Property 6150 photo 1
Property 6150 photo 2
Property 6150 photo 3
Property 6150 photo 4
Property 6150 photo 5
Property 6150 photo 6
Property 6150 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 30000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
425 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 6150
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
600 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 24955
  • Kvadratura 1220 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
465 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 24097
  • Kvadratura 6260 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51292
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 34256
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter