Prodaja - Zemljište 930 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
230 000 €
247 €/m²
Property 9525 photo 1
Property 9525 photo 2
Property 9525 photo 3
Property 9525 photo 4
Property 9525 photo 5
Property 9525 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 35 m
  • Udaljenost od grada: 0,1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 930 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
250 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 56546
  • Kvadratura 2569 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
290 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 39979
  • Kvadratura 4343 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 22563
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter