330 000 €
47 €/m²
Property 22562 photo 1
Property 22562 photo 2
Property 22562 photo 3
Property 22562 photo 4
Property 22562 photo 5
Property 22562 photo 6
Property 22562 photo 7
Property 22562 photo 8
Property 22562 photo 9
Property 22562 photo 10
Property 22562 photo 11
Property 22562 photo 12
Property 22562 photo 13
Property 22562 photo 14
Property 22562 photo 15
Property 22562 photo 16
Property 22562 photo 17
Property 22562 photo 18

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
470 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47378
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
290 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 39979
  • Kvadratura 4343 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 44033
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Preporučujemo Za prodaju
270 000 € 675 €/m²
  • Kod objekta 5232
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter