Prodaja - Zemljište 5200 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
250 000 €
48 €/m²
Property 35219 photo 1
Property 35219 photo 2
Property 35219 photo 3
Property 35219 photo 4
Property 35219 photo 5
Property 35219 photo 6
Property 35219 photo 7
Property 35219 photo 8
Property 35219 photo 9
Property 35219 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5200 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
235 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 25906
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
270 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 63230
  • Kvadratura 4337 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 22563
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter