220 000 € 180 000 €
41 €/m²
Property 22563 photo 1
Property 22563 photo 2
Property 22563 photo 3
Property 22563 photo 4
Property 22563 photo 5
Property 22563 photo 6
Property 22563 photo 7
Property 22563 photo 8
Property 22563 photo 9
Property 22563 photo 10
Property 22563 photo 11
Property 22563 photo 12
Property 22563 photo 13
Property 22563 photo 14
Property 22563 photo 15
Property 22563 photo 16
Property 22563 photo 17
Property 22563 photo 18
Property 22563 photo 19
Property 22563 photo 20

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 41 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4300 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 185 kv.m.

Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 49619
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
185 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 23625
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61294
  • Kvadratura 3321 m²
  • Udaljenost od mora 823 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
210 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35065
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
215 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 48390
  • Kvadratura 11450 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter