Prodaja - Zemljište 3800 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
270 000 €
71 €/m²
Property 34207 photo 1
Property 34207 photo 2
Property 34207 photo 3
Property 34207 photo 4
Property 34207 photo 5
Property 34207 photo 6
Property 34207 photo 7
Property 34207 photo 8
Property 34207 photo 9
Property 34207 photo 10
Property 34207 photo 11
Property 34207 photo 12
Property 34207 photo 13
Property 34207 photo 14
Property 34207 photo 15
Property 34207 photo 16
Property 34207 photo 17
Property 34207 photo 18
Property 34207 photo 19
Property 34207 photo 20
Property 34207 photo 21
Property 34207 photo 22
Property 34207 photo 23
Property 34207 photo 24
Property 34207 photo 25
Property 34207 photo 26
Property 34207 photo 27
Property 34207 photo 28
Property 34207 photo 29
Property 34207 photo 30

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3800 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
225 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 56365
  • Kvadratura 1202 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 64097
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34921
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 46092
  • Kvadratura 8841 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter