230 000 €
153 €/m²
Property 57883 photo 1
Property 57883 photo 2
Property 57883 photo 3
Property 57883 photo 4
Property 57883 photo 5
Property 57883 photo 6
Property 57883 photo 7
Property 57883 photo 8
Property 57883 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46063
  • Kvadratura 7606 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30567
  • Kvadratura 11017 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
299 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60787
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m

Prijava za Newsletter