230 000 €
30 €/m²
Property 65622 photo 1
Property 65622 photo 2
Property 65622 photo 3
Property 65622 photo 4
Property 65622 photo 5
Property 65622 photo 6
Property 65622 photo 7
Property 65622 photo 8
Property 65622 photo 9
Property 65622 photo 10
Property 65622 photo 11
Property 65622 photo 12
Property 65622 photo 13
Property 65622 photo 14
Property 65622 photo 15
Property 65622 photo 16

Detalji

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7497 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
199 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 60789
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 31267
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter